Pogrzeby – Unicka

Chcemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego możemy zaproponować kompleksową obsługę pogrzebu na cmentarzu przy ulicy Unickiej w Lublinie. Od 1991 roku wyróżnia nas kompleksowość oferty, profesjonalizm i zrozumienie tych najtrudniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Swoim zaangażowaniem oferujemy wsparcie – w imieniu klienta wypełniamy wszelkie formalności, a samą uroczystość planujemy według indywidualnych oczekiwań rodziny zmarłego.

Pogrzeby świeckie i uroczystości religijne

Choć zdecydowana większość organizowanych przez nas pogrzebów na cmentarzu przy ulicy Unickiej w Lublinie to ceremonie religijne, to jednak możemy zaoferować organizację pogrzebu również w obrządku świeckim. Zadaniem mistrza ceremonii jest godna – i pełna szacunku – reprezentacja rodziny i przyjaciół zmarłego, pogrążonych w żałobie.Czasem się zdarza, że bliscy decydują się na pogrzeb z elementami religijnymi, lecz z udziałem mistrza ceremonii. Naszym zadaniem jest stworzenie elastycznych scenariuszy, powstałych z myślą o ostatnim życzeniu zmarłego i o woli najbliższych.

Wyróżnia nas kompleksowość oferty związanej z obsługą pochówku – wypełniamy formalności, pomagamy w podjęciu decyzji o wyborze urny i trumny, a także wiązanek pogrzebowych, realizujemy również standardowe działania – w tym także pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego w ZUS, KRUS, ZER, WBE. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasza infolinia jest otwarta przez całą dobę.

Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość...

Autor nieznany

Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas…

Autor nieznany

Kochać – tak łatwo, żegnać – tak trudno.

Aleksander Michaux, Wenecja

Nie zwlekaj

zadzwoń do nas i pozwól nam pomóc sobie w tych trudnych chwilach

81 744 02 03

telefon czynny całodobowo

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.