Usługi cmentarne

Jesteśmy firmą z doskonałym zapleczem. Świadczymy kompleksowe usługi, a nasza lokalizacja jest wielkim atutem. Dlatego wiele lat temu zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty szereg usług cmentarnych, dzięki którym pomagamy dbać o miejsce pochówku zmarłych mieszkańców Lublina i okolic.

Świadczymy usługi remontowe płyt nagrobnych. Posiadamy także bogatą ofertę gotowych nagrobków – wszystko w jednym miejscu, aby zaoszczędzić Ci zbędnych trudności w ciężkich życiowych momentach. W naszej ofercie posiadamy także ponad 100 modeli płyt nagrobnych, którymi okrywamy świeże groby, jak i wymieniamy stare, zniszczone nagrobki na nowe.

Więcej informacji na www.brus.pl
tel. 502 379 750 oraz 81 745 54 46

Firma STYKS Sp. z o. o. świadczy także usługi pogłębiania grobów oraz ekshumacji zwłok. Wykwalifikowany personel odznaczający się wysoką kulturą osobistą gwarantuje poszanowanie godności zmarłych oraz odpowiedni majestat każdego wydarzenia.

Zakład pogrzebowy Styks w Lublinie

Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość...

Autor nieznany

Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas…

Autor nieznany

Kochać – tak łatwo, żegnać – tak trudno.

Aleksander Michaux, Wenecja

Nie zwlekaj

zadzwoń do nas i pozwól nam pomóc sobie w tych trudnych chwilach

81 744 02 03

telefon czynny całodobowo

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.