Pogrzeby – Lipowa

Nasz zakład organizuje pogrzeby na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie. Dołożymy wszelkich starań, by ta uroczystość cechowała się wszystkimi najważniejszymi elementami podkreślającymi godność zmarłego – z zachowaniem jego ostatniego życzenia. Nasi klienci mogą liczyć na pełną gamę usług funeralnych, bo wiemy, że na piękno ceremonii pochówku składają się przede wszystkim starannie zaplanowane detale, dobrane według oczekiwań i próśb naszych klientów.

Pomoc w organizacji pochówku tradycyjnego i świeckiego

Organizujemy nie tylko pogrzeby tradycyjne, ale także pogrzeby świeckie. Szczegóły takich ceremonii są zawsze ustalane z najbliższą rodziną zmarłego. Nasz dom pogrzebowy dostosuje się do oczekiwań klientów. Powierzając nam organizację uroczystości na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie, otrzymują Państwo gwarancję najwyższego poziomu realizowanych usług. Zatrudniani specjaliści na pewno dołożą wszelkich starań, by zapewnić Państwu pełne wsparcie w trakcie tego niezwykle trudnego i bolesnego czasu.

Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość...

Autor nieznany

Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas…

Autor nieznany

Kochać – tak łatwo, żegnać – tak trudno.

Aleksander Michaux, Wenecja

Nie zwlekaj

zadzwoń do nas i pozwól nam pomóc sobie w tych trudnych chwilach

81 744 02 03

telefon czynny całodobowo

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.